Skip to content

608466184 | 776195240

info@dustatement.cz

O nás Kdo jsme?

 Společnost statement s.r.o. je rodinná firma, poskytující služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence a v oblasti daňového poradenství, se sídlem na Uherskohradišťsku.

Společnost statement s.r.o. byla založena v roce 2013 paní Ing. Marií Daňkovou, která je od roku 2002 členem komory daňových poradců.

Nyní společnost statement s.r.o. o velikosti rodinné firmy poskytuje služby jak v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, tak v oblasti daňového poradenství. S tím souvisí také jak oblast ekonomického poradenství, tak problematika mezd a sociálního a zdravotního pojištění zaměstnanců, nebo OSVČ.

Věnujte se více Vašemu podnikání, rodině, přátelům, Vašim zálibám, nebo koníčkům a veškeré starosti s daněmi, účetnictvím a státními institucemi nechte na nás.

Věnujte se více tomu co vás baví a veškeré starosti s daněmi, účetnictvím a státními institucemi nechte na nás. Specializujeme se na

Daň z přidané hodnoty
Daň z přijmu fyzických osob
Daň z přijmu právnických osob
Daňovou evidenci
Leasing
Silniční daň
Sociální a zdravotní pojištění
Správu poplatků
Vedení učetnictví

Doporučujeme

Při výběru osoby, resp. firmy pro vedení účetnictví, daňové evidence, nebo daňového poradenství by měl mít klient na paměti zásadní rozdíly mezi účetním a daňovým poradcem.

Výhody daňových poradců

Garantovaná kvalifikace založená na profesní zkoušce
Zákonná mlčenlivost daňového poradce
Profesní pojištění proti případné způsobené škodě při výkonu povolání
Prodloužení doby termínu odevzdání daňového přiznání o 3 měsíce

Ručíme za kvalitu

Máme více než 30 let praxe v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Studium novel, změn a novinek v oblasti daní a účetnictví. Neustálé vzdělávání v oblasti daňového a účetního poradenství. Spokojenost a dobré recenze našich klientů.

Jsme členy Komory daňových poradců ČR

komora-danovych-poradcu